Zestaw czterech promocji marki drzwi PORTA

Z radością przedstawiamy wyjątkowy zestaw czterech promocji na drzwi wewnętrzne, które zostały przygotowane przez renomowanego polskiego producenta drzwi wewnętrznych, PORTA. To doskonała okazja, aby uczynić Twoje wnętrza jeszcze bardziej wyjątkowymi i funkcjonalnymi. Wybierz swoją ulubioną promocję i ciesz się pięknymi drzwiami wewnętrznymi od PORTA!

Drugie skrzydło drzwiowe za 50% ceny

Kupując komplet drzwi wewnętrznych PORTA, drugie skrzydło drzwiowe otrzymasz za 50% ceny. To doskonała okazja, aby odświeżyć swoje wnętrza i uzyskać wysokiej jakości drzwi w rewelacyjnej cenie.

Promocja obejmuje modele:
- PORTA FACTOR,
- PORTA VERTE HOME model N
- PORTA VERTE HOME CZARNY model N.

Promocja obowiązuje do 31.12.2024 r., a wszystkie szczegóły znajdziesz w regulaminie.

MD_wpis_4
PD_wpis_2

Klamka Euforia Q za 1 grosz

Przy zamówieniu skrzydeł drzwiowych w lakierze UV Premium Plus z ościeżnicą, otrzymasz klamkę Euforia Q za symboliczną cenę 1 grosza. Ta stylowa klamka idealnie uzupełni Twoje nowe drzwi i doda im wyjątkowego charakteru.

Akcją promocyjną objęte są drzwi z kolekcji:
PORTA VECTOR PREMIUM
PORTA ART DECO
PORTA OSLO
PORTA FOCUS PREMIUM
PORTA DUO
PORTA DESIRE
PORTA GRANDE

Promocja obowiązuje do 31.12.2024 r. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Pakiet Bezpieczeństwa PORTA

Jeśli zamówisz kompletny zestaw drzwi wewnętrznych PORTA (wewnętrznych, wejściowych lub technicznych) wraz z ościeżnicą i klamką, oraz skorzystasz z montażu wykonanego przez Autoryzowaną Grupę Montażową PORTA, zarejestruj swój zakup w ciągu 30 dni od daty montażu, a otrzymasz bezpłatnie Pakiet Bezpieczeństwa PORTA na okres aż 3 lat!

Pakiet Bezpieczeństwa PORTA zapewnia Ci:

- ochronę na całe zamówienie przez okres 3 lat,
- bezpłatną naprawę uszkodzeń mechanicznych elementów kompletu, które można usunąć za pomocą produktów do retuszu OTTIMO*,
- bezpłatną regulację i konserwację drzwi przy każdej wizycie serwisowej,
- gwarancję wizyty Serwisu Fabrycznego PORTA, który naprawi lub wymieni uszkodzone drzwi,
- bezpośredni kontakt z PORTA w przypadku wystąpienia usterki,
- szybką obsługę zgłoszeń poprzez e-konto Klienta.

Promocja obowiązuje do 31.12.2024! Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie.

PD_wpis_3
MD_wpis_4

PORTA HIDE W OBNIŻONYCH CENACH,
Z KLAMKĄ ZA 1 GROSZ

Do końca roku możesz dowolne skrzydło drzwi PORTA HIDE dostępne jest w świetnej, obniżonej cenie. Dodatkowo do zakupionych drzwi PORTA HIDE możesz dobrać klamkę EUFORIA Q za symboliczny 1 grosz. Wybrane modele, do wyczerpania zapasów, dostępne są od ręki. 

Promocja obowiązuje do 31.12.2024! Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie.

Pozostańmy w kontakcie


  * pole wymagane

  więcej

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

  Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Multi Design Tychy

  Multi Design
  Bielsko-Biała