Odwiedź salon i skorzystaj z naszych porad

Jesteśmy grupą doświadczonych ekspertów i z przyjemnością służymy radą oraz doświadczeniem na każdym etapie realizacji zamówienia. Doskonale znamy specyfikę produktów dostępnych w naszych salonach, dysponujemy rozległą wiedzą techniczną i z łatwością odnajdujemy się w tematyce efektownego i dizajnerskiego wykańczania wnętrz. Możesz liczyć na nasze wsparcie już od momentu wyboru koncepcji wnętrza, poprzez dobór poszczególnych produktów wykończenia wnętrz, aż po ich montaż.

Nasz zespół w dziale podłóg

Kamil Juskowiak
specjalista ds. obsługi klienta

+48 723 138 000

k.juskowiak@multidesign.com.pl

+48 723 138 000k.juskowiak@multidesign.com.pl
Rafał Kowalewski
specjalista ds. obsługi klienta

+48 601 478 300

r.kowalewski@multidesign.com.pl

+48 601 478 300r.kowalewski@multidesign.com.pl
Piotr Strasz
specjalista ds. obsługi klienta

+48 603 315 482

p.strasz@multidesign.com.pl

+48 603 315 482p.strasz@multidesign.com.pl
Karolina Olejarczyk
specjalistka ds. obsługi klienta

+48 723 138 000

k.olejarczyk@multidesign.com.pl

+48 723 138 000k.olejarczyk@multidesign.com.pl
Przemysław Skoczeń
specjalista ds. obsługi klienta

+48 603 315 482

p.skoczen@multidesign.com.pl

+48 603 315 482p.skoczen@multidesign.com.pl

Nasz zespół w dziale drzwi

Piotr Doktor
zastępca kierownika

+48 885 510 009

p.doktor@multidesign.com.pl

+48 885 510 009p.doktor@multidesign.com.pl
Beata Górka
specjalista ds. obsługi klienta

+48 601 478 300

b.gorka@multidesign.com.pl

+48 601 478 300b.gorka@multidesign.com.pl
Weronika Witkowicz
specjalistka ds. obsługi klienta

+48 723 448 000

w.witkowicz@multidesign.com.pl

+48 723 448 000w.witkowicz@multidesign.com.pl
Krystyna Rusinek
specjalistka ds. obsługi klienta

+48 723 448 000

k.rusinek@multidesign.com.pl

+48 723 448 000k.rusinek@multidesign.com.pl
Wojciech Saternus
specjalista ds. obsługi klienta

+48 601 478 300

w.saternus@multidesign.com.pl

+48 601 478 300w.saternus@multidesign.com.pl

Nasz zespół w dziale dekoracji

Anna Harupa
specjalistka ds. obsługi klienta

+48 722 358 000

dekoracje@multidesign.com.pl

+48 722 358 000dekoracje@multidesign.com.pl
Katarzyna Skoczeń
specjalistka ds. obsługi klienta

+48 722 358 000

dekoracje@multidesign.com.pl

+48 722 358 000dekoracje@multidesign.com.pl

Kasa

Anita Wasiak
Kasa

+48 723 138 000

a.wasiak@multidesign.com.pl

+48 723 138 000salon@multidesign.com.pl
Agnieszka Jelonek
Kasa

+48 800 918 710

salon@multidesign.com.pl

+48 800 918 710salon@multidesign.com.pl

Kierownik salonu

Katarzyna Tchórz
kierownik salonu

+48 783 414 000

salon@multidesign.com.pl

+48 783 414 000salon@multidesign.com.pl

Dział drzwi, podłóg i dekoracji

Justyna Misiejko
specjalista ds. obsługi klienta

+48 783 652 004

j.misiejko@multidesign.com.pl

+48 783 652 004j.misiejko@multidesign.com.pl
Karolina Mazur
specjalista ds. obsługi klienta

+48 783 652 004

k.mazur@multidesign.com.pl

+48 783 652 004k.mazur@multidesign.com.pl
Katarzyna Rogula
specjalista ds. obsługi klienta

+48 783 653 009

k.rogula@multidesign.com.pl

+48 783 653 009k.rogula@multidesign.com.pl
Maria Kiszka
specjalista ds. obsługi klienta

+48 783 514 004

m.kiszka@multidesign.com.pl

+48 783 514 004m.kiszka@multidesign.com.pl
Robert Przybyłowski
specjalista ds. obsługi klienta

+48 783 514 004

r.przybylowski@multidesign.com.pl

+48 783 514 004r.przybylowski@multidesign.com.pl
Paweł Korzus
specjalista ds. obsługi klienta

+48 783 653 009

p.korzus@multidesign.com.pl

+48 783 653 009p.korzus@multidesign.com.pl

Dział łazienek

Bożena Legoń
specjalista ds. obsługi klienta

+48 783 239 003

b.legon@multidesign.com.pl

+48 783 239 003b.legon@multidesign.com.pl
Patrycja Gałuszka
specjalista ds. obsługi klienta

+48 783 199 008

p.galuszka@multidesign.com.pl

+48 783 199 008p.galuszka@multidesign.com.pl
Tomasz Kwaśny
specjalista ds. obsługi klienta

+48 783 239 003

t.kwasny@multidesign.com.pl

+48 783 239 003t.kwasny@multidesign.com.pl
Kamila Stanclik
specjalista ds. obsługi klienta

+48 783 708 009

k.stanclik@multidesign.com.pl

+48 783 708 009k.stanclik@multidesign.com.pl
Marzena Toniak
specjalista ds. obsługi klienta

+48 783 708 009

m.toniak@multidesign.com.pl

+48 783 708 009m.toniak@multidesign.com.pl
Katarzyna Korkosz
specjalista ds. obsługi klienta

+48 783 708 009

k.korkosz@multidesign.com.pl

+48 783 708 009k.korkosz@multidesign.com.pl
Sylwia Pastuszak
specjalista ds. obsługi klienta

+48 783 199 008

s.pastuszak@multidesign.com.pl

+48 783 199 008s.pastuszak@multidesign.com.pl

Projektanci

Dominika Kisiała
projektant wnętrz

+48 783 212 003

d.kisiala@multidesign.com.pl

+48 783 212 003d.kisiala@multidesign.com.pl
Karolina Janik
projektant wnętrz

+48 783 699 003

k.janik@multidesign.com.pl

+48 783 699 003k.janik@multidesign.com.pl

Kasa

Barbara Ślusarczyk
specjalista ds. rozliczeń - kasjer

+48 783 088 004

b.slusarczyk@multidesign.com.pl

+48 783 088 004b.slusarczyk@multidesign.com.pl
Magdalena Szetyńska
specjalista ds. rozliczeń - kasjer

+48 783 088 004

m.szetynska@multidesign.com.pl

+48 783 088 004m.szetynska@multidesign.com.pl

Kierownik salonu

Adrian Szczygieł
kierownik salonu

+48 570 012 765

a.szczygiel@multidesign.com.pl

+48 570 012 765a.szczygiel@multidesign.com.pl

Pozostańmy w kontakcie

    * pole wymagane

    więcej

    Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

    Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.