Wyjątkowy rabat na drzwi zewnętrzne marki CAL

Z okazji Dnia Stolarza, marka CAL przygotowała dla Ciebie korzystny rabat na drewniane drzwi zewnętrzne.

 • 700 zł netto rabatu do 31.03.2024

 • 500 zł netto rabatu do 30.04.2024

Najwyższa jakość materiałów i dbałość o szczegóły wykonania to coś, co wyróżnia produkty marki CAL. Drzwi mają doskonałe parametry techniczne, dlatego będą Ci służyć przez wiele lat. Dzięki szerokiej palecie kolorów i wzorów do wyboru, z łatwością dobierzesz je do swojej aranżacji. Podkreśl niepowtarzalny charakter swojego domu i wybierz prawdziwe drzwi zewnętrzne marki CAL.

MD-promocja-CAL-wpis

Nie zwlekaj i zamów swoje drzwi w jednym z naszych salonów, by skorzystać z tej wyjątkowej okazji! Poznaj szczegóły i przeczytaj regulamin akcji na stronie producenta.


 

Pozostańmy w kontakcie


  * pole wymagane

  więcej

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

  Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Multi Design Tychy

  Multi Design
  Bielsko-Biała