Wyjątkowa okazja na zakup drzwi marki DRE!

Jeśli poszukujesz oryginalnych drzwi wewnętrznych w atrakcyjnej cenie, to teraz jest idealny moment. Skrzydła drzwiowe Lumio lub Vico od DRE są dostępne w zestawie z ościeżnicą, klamką Trend KTN 500 oraz rozetką kwadrat INOX Infinity, a wszystko to już od 990 złotych!

W ramach promocji otrzymasz skrzydło drzwiowe przylgowe, ościeżnicę o regulowanym przylgowym zakresie od 7,5 cm do 9,5 cm oraz klamkę TREND KTN 500 z rozetką KWADRAT INOX Infinity.

Promocja obejmuje drzwi w kolorach: Biel Alpejska, Dąb Craft Bielony, Dąb Riviera oraz Dąb Rustikal.

MD_wpis_1
MD_wpis_2

Drzwi wewnętrzne marki DRE to połączenie estetyki i solidnej konstrukcji, co sprawia, że są one doskonałym wyborem nawet dla najbardziej wymagających klientów. Bogaty wybór kolorów i tekstur pozwoli Ci swobodnie dopasować je do każdego wnętrza.

Promocja trwa do 31 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje uzyskasz w salonie Multi Design lub w regulaminie promocji.

Pozostańmy w kontakcie


  * pole wymagane

  więcej

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

  Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Multi Design Tychy

  Multi Design
  Bielsko-Biała