WIKĘD PROMO 1 PLN – wybierz swoje wymarzone drzwi!

Drzwi zewnętrzne powinny być nie tylko piękne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Nowoczesne marki oferują też wiele akcesoriów, ułatwiających codzienne użytkowanie, ale też poprawiających estetykę. Taką marką niewątpliwie jest WIKĘD, która ma w swojej ofercie wiele interesujących rozwiązań.

Drzwi zewnętrzne powinny być nie tylko piękne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Nowoczesne marki oferują też wiele akcesoriów, ułatwiających codzienne użytkowanie, ale też poprawiających estetykę. Taką marką niewątpliwie jest WIKĘD, która ma w swojej ofercie wiele interesujących rozwiązań.

Teraz mamy dla Ciebie unikalną okazję! Złóż zamówienie na zakup kompletnych drzwi (skrzydło z ościeżnicą) z linii technologicznej Optimum Termo, Termo Prestige Lux lub Alu Hybryd i wybierz jeden z objętych promocją elementów wyposażenia tylko za 1 PLN!

 

MD-promo-1pln-wpis-2
MD-promo-1pln-wpis-3
 • Podświetlenie LED progu – nowoczesny wygląd i optymalne podświetlenie wejścia do domu.

 • Malowanie obustronne w jednym kolorze z palet Top Trends Color lub Crystal Sky Color – jeśli jesteś miłośnikiem kolorowych drzwi, to idealna opcja dla Ciebie! Możesz wybrać soczystą barwę z palety Top Trends, a jeśli lubisz połysk, postaw na Crystal Sky ze strukturą mieniących się kryształków.

 • Sterownik WIKĘD SMART – to inteligentny system zdalnej kontroli. Pozwala zarządzać dostępem z dowolnego miejsca na świecie. Upewnij się, że Twoje drzwi są zamknięte, nawet jeśli jesteś już daleko od domu. Możesz również zdalnie wpuścić domownika, który zapomniał kluczy.

Do każdego kompletu drzwi możesz dobrać jeden dodatek w atrakcyjnej cenie 1 PLN. Dlaczego warto wybrać markę WIKĘD?

 • Wysokiej klasy produkty WIKĘD posłużą Ci na wiele lat.

 • Z łatwością dopasujesz drzwi do swoich potrzeb, dzięki szerokim możliwościom konfiguracji.

 • Nadasz stylowy i nowoczesny charakter swojej aranżacji.

 • Drzwi posiadają dobre parametry izolacyjności termicznej.

MD-promo-1pln-wpis-4

Zapraszamy do jednego z salonów Multi Design, gdzie nasi doradcy pomogą Ci w wyborze najkorzystniejszego dla Ciebie rozwiązania. Akcja promocyjna potrwa do 31.08.2024 lub do wyczerpania zapasów. Ograniczeniem wyboru asortymentu promocyjnego są wymogi technologiczne.

Więcej informacji oraz regulamin znajdziesz na stronie producenta: WIKĘD.PL.


 

Pozostańmy w kontakcie


  * pole wymagane

  więcej

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

  Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Multi Design Tychy

  Multi Design
  Bielsko-Biała