Wyjątkowy rabat na wybrane dekory Arteo. Sprawdź!

Zauważ piękno, płynące z inspiracji naturą i ciesz się trwałością, jaką daje podłoga Atreo! To unikalne połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością, dające maksymalny komfort użytkowania. Jeśli poszukujesz właśnie takiej harmonii, teraz na wybrane dekory paneli marki Arteo otrzymasz korzystny rabat 7%.

Promocją objęte są:

 • 54842 Dąb Fiordland

 • 54807 Dąb Connemara

 • 54830 Dąb Kruger

 • 54836 Dąb Kalymnos

 • 62747 Dąb Anargosa

MD-promocja-Arteo-wpis-1
MD-promocja-Arteo-wpis-2

Panele laminowane Arteo z najwyższą dokładnością odwzorowują naturalne drewno, dając niesamowite wrażenia estetyczne. Ponadto charakteryzują się wyjątkową trwałością, dzięki klasie ścieralności AC5 i innowacyjnemu systemowi łączenia paneli megaloc aqua protect. Podłogi są odporne na wilgoć do 48 godzin, dlatego przypadkowe zachlapania nie będą stanowiły problemu. Panele o grubości od 8 do 10 mm zapewniają stabilizację i odporność konstrukcji.

Skorzystaj z okazji i znajdź wymarzoną podłogę w Multi Design. Promocja trwa od 11.04.2024 do 31.05.2024. Chcesz poznać więcej szczegółów? Porozmawiaj z naszym doradcą w jednym z salonów.

Zapraszamy!


 

Pozostańmy w kontakcie


  * pole wymagane

  więcej

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

  Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Multi Design Tychy

  Multi Design
  Bielsko-Biała