Promocja na podłogi SUPREME marki Finfloor

Promocja na podłogi SUPREME marki Finfloor

Co wyróżnia panele z kolekcji Finfloor SUPREME na tle innych podłóg? Przede wszystkim unikalne wzory i neutralne barwy, które dopasują się do każdej przestrzeni. Trzy z sześciu dekorów przedstawiają wzór jodełki francuskiej, nadającej wnętrzom luksusowego charakteru. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu glamour, nowoczesnym, lub modern classic.

Wieloletnia tradycja

Marka Finfloor należy do hiszpańskiego producenta Finsa, który od niemal 100 lat zajmuje się przetwarzaniem drewna i kreowaniem unikalnych rozwiązań technologicznych i dekoracyjnych do wnętrz. Finfloor korzysta z nowoczesnej technologii Durable, sprawiającej, że produkty osiągają maksymalną trwałość. Sekretem jest użycie nisko pęczniejącej płyty HDF (<8%) oraz stabilność wymiarowa HDF. 

Jakość i elegancja

Ponadprzeciętna estetyka to nie wszystko, co ma do zaoferowania kolekcja SUPREME. Najwyższa staranność wykonania, niezrównana wytrzymałość i trwałość sprawiają, że podłoga Finfloor, to inwestycja na lata.

MD-promo-finfloor-supreme-wpis-1
MD-promo-finfloor-supreme-wpis-2

Właściwości użytkowe:

 • duży format, który nadaje nowoczesny wygląd: 1310 x 240 mm,

 • optymalna grubość: 8 mm,

 • bardzo wysoka klasa ścieralności AC6,

 • uszczelnione krawędzie,

 • prosta w pielęgnacji powierzchnia,

 • wysoka klasa antystatyczna,

 • szybki i prosty montaż, dzięki nowoczesnemu systemowi zatrzasków z patentem.

Teraz wszystkie dekory z kolekcji SUPREME kupisz u nas w korzystnych cenach: 

 • Espiga Orleans, Espiga Dijon, Espiga Nantes – 109, 00 zł brutto,
 • Dąb Crudo, Dąb Selena Tostado, Dąb Selena Dorado – 117,00 zł brutto.

Nie strać okazji i wybierz wymarzoną podłogę w atrakcyjnej cenie. Promocja potrwa do 31.07.2024 r. Zapraszamy do naszych salonów!

MD-promo-finfloor-supreme-wpis-3

Pozostańmy w kontakcie


  * pole wymagane

  więcej

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

  Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Multi Design Tychy

  Multi Design
  Bielsko-Biała