Panele Premium Floor z kolekcji Maison w wyjątkowej promocji

Podłoga na wzór jodełki kojarzy się z elegancją, luksusem i stylem. Jej urok nadaje każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Jej uniwersalna estetyka sprawia, że świetnie sprawdzi się zarówno w ekskluzywnych wnętrzach w stylu glamour, jak i w surowych, minimalistycznych aranżacjach.

Panele laminowane z kolekcji Maison to połączenie klasyki i nowoczesności, które zachwyca swoim pięknem. Ponadczasowe wzornictwo sprawia, że podłoga pomimo upływu lat nie straci na świeżości i dopasuje się do każdego stylu wnętrzarskiego. Dzięki specjalnym zamkom, możliwe jest ułożenie paneli nie tylko na wzór jodełki klasycznej, ale również podwójnej jodełki, mozaiki, cegły lub drabiny. Uwolnij swoją kreatywność i z łatwością dopasuj podłogę do reszty aranżacji!

Oprócz walorów estetycznych, panele Maison posiadają szereg właściwości użytkowych:

 • łatwość w czyszczeniu i pielęgnacji,

 • 4-stronna V-fuga,

 • prosty montaż na zamki,

 • klasa ścieralności AC4,

 • 8 mm grubości.

MD-promocja-maison-wpis

Teraz możesz kupić panele Premium Floor z kolekcji Maison w korzystnej cenie 155,95zł/m2 (zamiast 188,95zł/ m2). Odwiedź jeden z salonów Multi Design i wybierz swoją wymarzoną podłogę.

Promocja trwa od 28.03.2024 do wyczerpania zapasów i obowiązuje na całą kolekcję Maison. O szczegóły pytaj w salonie. Zapraszamy!


 

Pozostańmy w kontakcie


  * pole wymagane

  więcej

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

  Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Multi Design Tychy

  Multi Design
  Bielsko-Biała