parallax background

Multi Design – Twoje wnętrze, Twój salon.

W salonach Multi Design kochamy piękne wnętrza, wysokiej jakości produkty i trwałe materiały. Wierzymy, że każdy, kto kieruje się ideą tworzenia pięknej, dobrze zaprojektowanej przestrzeni odnajdzie w naszych salonach najlepsze materiały wykończeniowe dla siebie. Właśnie dlatego, tworząc ofertę salonów, postawiliśmy na produkty różnych producentów: od popularnych marek, dostępnych w przystępnych cenach po ekskluzywne produkty klasy premium. Na naszą ofertę składa się wiele niecodziennych i nietuzinkowych produktów, wykonanych z wysokiej jakości surowców, pięknie zaprojektowanych i solidnie wykonanych.

Multi Design w Tychach

1_0016_Warstwa 10

Bogactwo doświadczenia

Od 2013 roku salon Multi Design w Tychach oferuje swoim Klientom specjalistyczne doradztwo i bogaty asortyment w doborze drzwi, podłóg i dekoracji. Renomowane marki oraz produkty nalepszej jakości to wyróżniki tego miejsca.

Multi Design w Bielsku-Białej

Salon_BB_01

Nowości w ofercie

Zapraszamy do nowego salonu Multi Design w Bielsku-Białej od 4 listopada. Nowe aranżacje, wyjątkowe ekspozycje kluczowych producentów marek drzwi, podłóg i dekoracji, a przede wszystkim nowe aranżacje łazienkowe z całym bogactwem asortymentu. Zapraszamy.Pozostańmy w kontakcie

    * pole wymagane

    więcej

    Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

    Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.