parallax background

Salony Multi Design – Twoje źródła inspiracji

W salonach Multi Design kochamy piękne wnętrza, wysokiej jakości produkty i trwałe materiały. Wierzymy, że każdy, kto kieruje się ideą tworzenia pięknej, dobrze zaprojektowanej przestrzeni odnajdzie w naszych salonach najlepsze materiały wykończeniowe dla siebie. Właśnie dlatego, tworząc ofertę salonów, postawiliśmy na produkty różnych producentów: od popularnych marek, dostępnych w przystępnych cenach po ekskluzywne produkty klasy premium. Na naszą ofertę składa się wiele niecodziennych i nietuzinkowych produktów, wykonanych z wysokiej jakości surowców, pięknie zaprojektowanych i solidnie wykonanych.

Multi Design w Tychach

1_0027_MD_all_4760

Bogactwo doświadczenia

Od 2013 r. salon Multi Design w Tychach oferuje specjalistyczne doradztwo i bogaty asortyment drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, podłóg drewnianych, laminowanych i winylowych, tapet oraz sztukaterii. Renomowane marki oraz produkty nalepszej jakości wyróżniają to miejsce. Wszechstronnej oferty dołączyły teraz także płytki oraz asortyment wyposażenia łazienek.

Multi Design w Bielsku-Białej

Multidesign_dron_v1_0001

Design w najnowszym wydaniu

Zapraszamy do salonu Multi Design w Bielsku-Białej. Czekają na Ciebie wyjątkowe ekspozycje czołowych producentów drzwi, podłóg oraz dekoracji ściennych w postaci tapet oraz sztukaterii, a ponadto stylowe aranżacje łazienkowe z całym bogactwem asortymentu. Wpadnij do nas po pomysły na urządzenie pięknych wnętrz!


Pozostańmy w kontakcie


  * pole wymagane

  więcej

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

  Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Multi Design Tychy

  Multi Design
  Bielsko-Biała