Strefa Architekta. Wydarzenia


Razem z renomowanymi producentami drzwi, podłóg i łazienek dzielimy się naszymi doświadczeniami, widzą i nie tylko. Tworzymy razem niepowtarzalne wspomnienia pełne emocji i inspiracji.

 

Zobacz relacje

Z marką Multi Design:

skonsultujesz się z ekspertami z branży
poznasz trendy i nowości
spotkasz innych architektów i projektantów
przetestujesz rozwiązania
poszerzysz relacje biznesowe

Opinie projektantów i architektów:

 • Wydarzenie jest świetne pod względem poziomu, na takich wydarzeniach byliśmy często w innych miastach a to trzyma konkretny poziom. Druga kwestia jest taka, że dobrze jest się zapoznać z elementami, które widzi się tylko w katalogach a dzisiejszy dzień na to pozwolił!
 • Można poznać różne nowości z branży, poznać różnych ludzi z branży i Krzysztofa oczywiście!

Pozostańmy w kontakcie


  * pole wymagane

  więcej

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

  Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Multi Design Tychy

  Multi Design
  Bielsko-Biała