Strefa Architekta


Twórz z nami piękne wnętrza! We współpracy z uznanymi producentami podłóg, drzwi i asortymentu łazienkowego, inspirujemy do kreowania stylowych aranżacji oraz dzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i przestrzenią do nawiązania cennych kontaktów. Dołącz do nas i stań się częścią naszej społeczności projektantów i architektów.

 

Najbliższe spotkania

Kolejne wydarzenia wkrótce! 

Już niedługo ogłosimy daty kolejnych spotkań. Śledź nas i nie przegap okazji do odkrycia nowych inspiracji aranżacyjnych, przeprowadzenia ciekawych rozmów i zdobycia dużej dawki wiedzy branżowej! 

We współpracy z uznanymi markami, kreującymi trendy w wykończeniu wnętrz, prowadzimy szkolenia, które łączą naszą społeczność projektantów i architektów.  

 Dołącz do nas!

 

 •    Poznaj i wypróbuj nowe rozwiązania. 

 

 •  Zainspiruj się do tworzenia nowych, świeżych aranżacji wnętrz.

 

 •    Porozmawiaj z naszymi ekspertami oraz innymi architektami i projektantami.

Zobacz relacje z naszych wydarzeń

Z marką Multi Design:

skonsultujesz się
z ekspertami z branży
poznasz trendy
i nowości
spotkasz innych architektów
i projektantów
przetestujesz rozwiązania
poszerzysz relacje biznesowe

Opinie projektantów i architektów:

 • Wydarzenie jest świetne pod względem poziomu, na takich wydarzeniach byliśmy często w innych miastach a to trzyma konkretny poziom. Druga kwestia jest taka, że dobrze jest się zapoznać z elementami, które widzi się tylko w katalogach a dzisiejszy dzień na to pozwolił!
 • Można poznać różne nowości z branży, poznać różnych ludzi z branży i Krzysztofa oczywiście!

Pozostańmy w kontakcie


  * pole wymagane

  więcej

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

  Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Multi Design Tychy

  Multi Design
  Bielsko-Biała