Kolorowy zawrót głowy – promocja farb Beckers i Magnat

Szukasz pomysłu na odświeżenie wnętrza?


Nie mogłeś lepiej trafić. Szeroka paleta barw farb Beckers i Magnat teraz w super cenach.

Dla tych, co spędzają dużo czasu w domowym zaciszu, odmalowanie ścian to świetny pomysł na szybkie i łatwe odświeżenie wnętrza. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną na wysokiej jakości farby Beckers i Magnat.

Produkty obu firm charakteryzują się bardzo dużą wydajnością i kryciem nawet w przypadku malowania ciemnej powierzchni. Farby Beckers i Magnat wykazują także wysoką odporność na zabrudzenia, ponadto pozwalają na przecieranie zabrudzeń z powierzchni ściany na mokro, co znacząco ułatwia utrzymanie czystości.


Skorzystaj i wypełnij kolorami swoje wnętrze!
Oferta promocyjna:

 • farba Beckers Designer Colour 2,5 l - 60 zł brutto
 • farba Beckers Designer Colour 5 l – 105 zł brutto
 • farba Magnat Ceramic 2,5 l – 71 zł brutto
 • farba Beckers Designer White 2,5 l – 44 zł brutto
 • farba Beckers Designer White 10 l – 122 zł brutto

Zapraszamy do salonu. O szczegóły pytaj naszych sprzedawców.

 

Nasz zespół w dziale dekoracji


Pozostańmy w kontakcie

  * pole wymagane

  więcej

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

  Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.