O wydarzeniu

Sekcja_Wydarzenie pełne inspiracji

Wydarzenie pełne inspiracji

7 września 2023 roku mieliśmy przyjemność gościć projektantów, architektów wnętrz oraz przedstawicieli marki DRE w naszym salonie Multi Design w Tychach. Wydarzenie było wyjątkowe pod wieloma względami, również dlatego, że zbiegło się w czasie z 10-leciem otwarcia naszego tyskiego salonu. Po raz kolejny spotkaliśmy się z Krzysztofem Miruciem, ambasadorem marki DRE, twórcą kolekcji CITY, SOL, HAMPTON, SOHO i KIOTO, który przedstawił możliwości aranżacyjne i zainspirował gości swoją prezentacją.

Nasz event był świetną okazją do nawiązania cennych kontaktów, rozmów z ekspertami oraz dzielenia się wiedzą. Mogliśmy również po raz kolejny przyjrzeć się z bliska najnowszej kolekcji DRE Supreme – KIOTO, która po raz pierwszy była prezentowana w maju w naszym bielskim salonie. 

Przeczytaj relację z wydarzenia w Tychach.

DRE Supreme

Linia DRE Supreme to pięć niezwykłych kolekcji: HAMPTON, CITY, SOHO, SOL i KIOTO, dopasowanych do różnych potrzeb i stylów wnętrzarskich, które zaprojektował znany architekt i ambasador marki DRE Krzysztof Miruć. Inspiracją do ich powstania były miasta i ich piękno. Te wyjątkowe skrzydła drzwiowe z kolekcji DRE Supreme odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, dając ogromne możliwości personalizacji, dzięki czemu stworzysz unikalne aranżacje według własnego pomysłu. Możesz zobaczyć je w naszych salonach.

Sekcja_O marce

Wspólne świętowanie

Inspirującą atmosferę uświetniła wspólna kolacja oraz quiz z nagrodami, a wieczór zakończyliśmy koncertem Mateusza Ziółko. Dziękujemy za tak liczne przybycie, ciekawe rozmowy i ożywienie przestrzeni naszego salonu. Jesteśmy dumni, że gromadzimy wokół siebie tak wyjątkową i aktywną społeczność. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Fotorelacja

Pozostańmy w kontakcie


  * pole wymagane

  więcej

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

  Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Multi Design Tychy

  Multi Design
  Bielsko-Biała