Spotkanie z Krzysztofem Miruciem w Bielsku-Białej


Razem z renomowanymi producentami drzwi, podłóg i łazienek dzielimy się naszymi doświadczeniami, wiedzą i nie tylko. Tworzymy razem niepowtarzalne wspomnienia pełne emocji i inspiracji.

O wydarzeniu

Spotkanie z  Krzysztofem Miruciem oraz marką DRE 25 maja 2023 r.

Za nami szczególne wydarzenie, który miało miejsce w salonie Multi Design w Bielsku-Białej. 25 maja 2023 r. odbyło się spotkanie w gronie projektantów i architektów wnętrz ze Śląska, które uświetnił swoją obecnością Krzysztof Miruć, architekt i ambasador marki DRE, odpowiedzialny za zaprojektowanie linii drzwi wewnętrznych DRE Supreme. Spotkanie miało na celu integrację środowiska, przedstawienie kulis powstania linii drzwi DRE Supreme oraz aranżacyjnych możliwości ich wykorzystania, a także okazją do przedpremierowej odsłony modelu skrzydła drzwiowego z najnowszej kolekcji KIOTO. Salon Multi Design w Bielsku-Białej to pierwsze miejsce w Polsce, w którym została zaprezentowana kolekcja KIOTO.

 

Fotorelacja

O marceDRE Supreme

Linia DRE Supreme to pięć niezwykłych kolekcji: HAMPTON, CITY, SOHO, SOL i KIOTO, dopasowane do różnych potrzeb i stylów wnętrzarskich, które zaprojektował znany architekt i ambasador marki DRE Krzysztof Miruć. Wyjątkowe skrzydła drzwiowe z kolekcji DRE Supreme możesz zobaczyć na ekspozycji w naszych salonach.

Pozostańmy w kontakcie


  * pole wymagane

  więcej

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

  Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Multi Design Tychy

  Multi Design
  Bielsko-Biała