parallax background

Wizualizuj swoje marzenia
o pięknej łazience


Aranżowanie wnętrz wcale nie jest łatwe – nie każdy ma smykałkę do planowania przestrzennego i potrafi przekuć pomysły w atrakcyjny efekt końcowy. Projektowanie wystroju pomieszczeń wymaga znajomości aktualnych trendów, wiedzy o asortymencie, umiejętności przełożenia teorii na praktyczne rozwiązania. Jeśli zależy Ci na efekcie "wow", watro skorzystać z konsultacji z ekspertami w tej dziedzinie.

Prosta droga od pomysłu do projektu – przejdź ją razem z nami.

Przekuj inspiracje w dobry projekt

W salonach Multi Design w Bielsku-Białej i Tychach do Twojej dyspozycji są cztery biura projektowe. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnych konsultacji z naszymi projektantami – wspólnie wykreujemy aranżację Twojej wymarzonej łazienki.


W efekcie spotkania otrzymasz:

 • wizualizację wnętrza (w wersji drukowanej i elektronicznej),
 • zestawienie materiałów wykorzystanych w projekcie,
 • kosztorys.

Za wykonanie projektu wizualizacji zapłacisz jedynie 1 zł, jeśli w ciągu 6 miesięcy od daty otrzymania wizualizacji, zakupisz w salonie Multi Design wszystkie produkty wskazane w zestawieniu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu.

Wymiar ma znaczenie

W pracy każdego projektanta wymiary pomieszczeń odgrywają kluczową rolę, dlatego przed spotkaniem w naszym biurze projektowym, prosimy o zmierzenie:

 • długości każdej ściany,
 • wysokości pomieszczenia,
 • wysokości od podłogi do dolnej krawędzi każdej istniejącej półki oraz wysokości i szerokości każdego ewentualnego otworu (wnęki),
 • drzwi oraz okien (jeśli występują),
 • instalacji (do ich osi oraz wysokość poszczególnych punktów),
 • skosów (wysokość ścianki kolankowej, długość skosu w rzucie, dodatkowo wymiar pozostałego prostego sufitu).

Zdjęcia Twojej łazienki mogą również okazać się pomocne, więc zrób kilka mobilnym narzędziem, które zabierzesz na spotkanie.


Więcej niż wizualizacja

Istnieje także możliwość zamówienia projektu koncepcyjnego – to wizualizacja poszerzona o rzuty ścian i podłogi z wymiarami, na podstawie pomiaru, który projektant wykona osobiście w Twojej łazience. Do tego otrzymasz zestawienie materiałów wykorzystanych w projekcie wraz z kosztorysem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym wariancie usługi projektowej, skontaktuj się z nami.

Marzenia się spełniają – zwłaszcza te o pięknej łazience, wystarczy, że odwiedzisz salon Multi Design w Bielsku-Białej lub Tychach.

Wszystkie powyższe informacje znajdziesz również w ulotce do pobrania.

Spotkaj się z nami


Katarzyna Walaszek
projektant wnętrz

+48 783 760 200

k.walaszek@multidesign.com.pl

+48 783 760 200k.walaszek@multidesign.com.pl
Marzena Stachura
projektant wnętrz
+48 782 560 800m.stachura@multidesign.com.pl

Dominika Kisiała
projektant wnętrz

+48 783 212 003

d.kisiala@multidesign.com.pl

+48 783 212 003d.kisiala@multidesign.com.pl
Karolina Janik
projektant wnętrz

+48 783 699 003

k.janik@multidesign.com.pl

+48 783 699 003k.janik@multidesign.com.pl

Pozostańmy w kontakcie


  * pole wymagane

  więcej

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

  Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.