parallax background

Najlepsza farba do ścian? Znajdziesz ją u nas!


Szukasz dobrej jakości farb do malowania ścian? W naszym salonie oferujemy sprawdzone produkty marek Beckers i Magnat Ceramic w pełnej gamie kolorystycznej. Wybierając farby w salonie Multi Design masz pewność, że sięgasz po produkty najwyższej jakości a wybór spośród obszernych palet kolorystycznych ułatwią Ci doświadczeni doradcy.


Jakie farby do ścian wybrać? Lateksowe czy ceramiczne?

18 marca 2021

Kolorowy zawrót głowy – promocja farb Beckers i Magnat

Szukasz pomysłu na odświeżenie wnętrza? Nie mogłeś lepiej trafić. Szeroka paleta barw farb Beckers i Magnat teraz w super cenach.
18 grudnia 2018

Farby Beckers

Każda osoba, która kiedykolwiek wykańczała mieszkanie, dom czy biuro, doskonale wie, że jakość zastosowanych materiałów ma niebagatelne znaczenie dla końcowego efektu. Świetnym przykładem są tutaj farby […]

Dlaczego farby w Multi Design Tychy?

pełna gama kolorystyczna

najwyższej jakości produkty

wygodny i spokojny wybór bez pośpiechu

profesjonalne doradztwo

Modne kolory ścian w Multi Design

Sklep z farbami w Tychach

Nie wiesz jakie farby do ścian wybrać? Wahasz się czy postawić na farby lateksowe czy ceramiczne? Odwiedź nasz salon, rozsiądź się na wygodnej kanapie, przejrzyj wzorniki kolorystyczne, zapytaj sprzedawcę… Ciesz się wybieraniem farb, dobieraniem dodatków i dekoracji w spokojnej i przyjemnej atmosferze, bez pośpiechu .


 • przeglądaj wzorniki kolorów
 • dobierz kolor ściany do tapety, podłogi lub paneli ściennych
 • skorzystaj z porad naszych doradców, którzy pomogą Ci dokonać wyboru

Nasz zespół w dziale dekoracji

Anna Harupa
specjalistka ds. obsługi klienta

+48 722 358 000

dekoracje@multidesign.com.pl

+48 722 358 000dekoracje@multidesign.com.pl
Katarzyna Skoczeń
specjalistka ds. obsługi klienta

+48 722 358 000

dekoracje@multidesign.com.pl

+48 722 358 000dekoracje@multidesign.com.pl

Pozostańmy w kontakcie

  * pole wymagane

  więcej

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MULTI-FORM II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11.

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Możemy Ci również wysłać  informacje handlowe o  produktach i usługach naszych i naszych partnerów biznesowych, jeżeli wyraziłeś taką wolę/ udzieliłeś/aś nam na to zgody. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

  Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.